Обгрутування предмету закупівлі згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34120000-4 – Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів (34121100-2 Громадські автобуси) ) 7 лотів»

Відповідно до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів”.

На даний час відповідно до вимог розпорядження КМУ від 16.12.2020 №1570-р  на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, за інформацією органів управління освітою територіальних громад є потреба у придбанні 31 шкільного автобуса.

Територіальними громадами проведено оптимізацію закладів освіти області, в результаті чого виникла потреба у додатковому підвезенні учнів до базових начальних закладів. Керівниками територіальних громад надіслано прохання до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про здійснення закупівлі шкільних автобусів.

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 р. №1570-р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році та перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству  освіти і науки на 2020 рік» на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими потребами на Хмельницьку область виділено кошти.

Згідно даного розпорядження придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, здійснюється шляхом централізованої закупівлі. Тому Департаментом освіти і науки облдержадміністрації делеговано Комунальному закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» придбання шкільних автобусів.

 Вартість одного шкільного автобуса у 2021 році відповідно до інформації виробників становитиме 1 950 000,00 гривень. Придбання автобусів пропонується здійснити на умовах співфінансування 70%х30%. У першу чергу планується закупити 8 шкільних автобусів для тих адміністративно-територіальних одиниць, де є нагальна потреба у довезені та створено опорний заклад або проведено оптимізацію освітнього закладу, а  саме:

  • Антонінська селищна територіальна громада, на опорний заклад Антонінський ліцей ;
  • Білогірська селищна територіальна громада, Залузький ліцей , опорний заклад Білогірський заклад загальної середньої освіти ;
  • Грицівська селищна територіальна громада, опорний заклад Грицівський ліцей ;
  • Дунаєвецька міська територіальна громада, опорний заклад Дунаєвецька ЗОШ № 3 І-ІІІ ст.;
  • Красилівська міська територіальна громада, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Полонська селищна територіальна громада, Полонська ЗОШ № 4 І-ІІІ ст.;
  • Старосинявська селищна територіальна громада, опорний заклад Старосинявський НВК “ЗОШ І-ІІІ с. гімназія” .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*